Makijaż permanentny to zabieg wymagający niezwykłej precyzji i delikatności; liczy się w nim każdy szczegół. Najlepiej wykonywać go w sprawdzonych i profesjonalnych salonach urody, ponieważ tylko wtedy mamy zagwarantowany efekt zgodny z naszymi oczekiwaniami.

Makijaż permanentny – czym jest?

Jest to zabieg kosmetyczny, którego celem jest podkreślenie brwi, rzęs oraz ust. Jest on wykonywany przy pomocy zaawansowanych urządzeń i barwników testowanych dermatologicznie. Barwniki są wprowadzane płytko pod skórę, dzięki czemu makijaż wygląda naturalnie i świetnie komponuje się z delikatnym makijażem dziennym. Profesjonalnie wykonany makijaż permanentny dodaje oczom wyrazistego spojrzenia, ustom nadaje pełności i poprawia ich koloryt, a brwi zyskują idealny kształt. Krótko mówią, zabieg makijażu permanentnego może podkreślić nasze atuty, których nie widać na pierwszy rzut oka, oraz takie, na których pokazaniu najbardziej nam zależy.

Makijaż permanentny Katowice

Jak wspomniano wcześniej, makijaż trwały podkreśla kształt brwi, kolor ust i wyrazistość spojrzenia.

Makijaż permanentny oczu sprawi, że kreska będzie przez długi czas mieć naturalny wygląd. Kreska górna zagęszcza linię rzęs, lecz bez można ją też wykonać na dolnej powiece. Optycznie podkreślony zostanie wtedy kształt oka.

Makijaż permanentny brwi to najpopularniejszy tego typu zabieg. Podkreśla on łuk brwiowy i nadaje twarzy charakter. Dzięki niemu twarz może stać się młodsza, a brwi – wyglądać na gęstsze, bez wrażenia ich sztucznego podkreślenia.

Oprócz brwi i oczu, za pomocą makijażu permanentnego poprawia się także wygląd ust. Sprawia, że wargi przybierają piękny kolor, nie tracąc jednocześnie swojej naturalnej barwy. To idealny zabieg dla każdej kobiety, u której kiedyś gościła opryszczka. Makijaż permanentny ust sprawi, że będziesz wyglądać o wiele bardziej promiennie niż dotychczas.

Katowice – makijaż permanentny

Salon kosmetyczny Koncepcja Urody wyróżnia bardzo dogodny dojazd komunikacją miejską – bez problemu można się tu dostać z każdego osiedla Katowic. Problemu z dojazdem nie będą mieli także mieszkańcy okolicznych miejscowości. Nie należy się również martwić o samochód – przed gabinetem znajduje się duży parking, na którym będziesz mógł go zaparkować.

Koncepcja Urody zapewnia profesjonalne podejście do klienta i zabiegi wykonywane w miłej atmosferze. Wieloletnie doświadczenie wykwalifikowanych kosmetyczek poparte jest certyfikatami; poczucie estetyki i delikatność wpływa na makijaż permanentny. Katowice to miasto, w którym każda kobieta szuka możliwości upiększenia się i liczy na pełen profesjonalizm. To wszystko w gabinecie Koncepcja Urody!