Nie zawsze masz czas na pranie, prawda? Pośród tylu domowych i służbowych obowiązków ustawienie programu piorącego, a potem strzepanie i rozwieszenie prania staje się czasem prawdziwym wyzwaniem. Każdy z nas tak ma. A przecież prać trzeba! Z pomocą na szczęście przychodzą pralnie chemiczne, na przykład Pralnia EBS, które w swojej ofercie mają pranie na telefon.

Pranie na telefon to fantastyczna propozycja dla wszystkich mniej lub bardziej zabieganych. Bez względu na powód warto stosować wszelkie udogodnienia, aby mieć więcej czasu na pracę, dla siebie czy dla rodziny.

Usługa prania na telefon pralni EBS to niezwykle prosty proces na cotygodniowe porządki w garderobie. Wystarczy przygotować brudne ubrania i bieliznę i zadzwonić do pralni EBS w pobliżu swojego domu lub mieszkania. Podczas rozmowy telefonicznej wystarczy umówić się na dogodny termin odebrania brudnej odzieży i czekać na kuriera.

W pralni odpowiednio zadbają o ubrania, czyniąc je czystymi, wyprasowanymi i gotowymi do ponownego noszenia. Pomyśl, ile czasu oszczędzasz na takiej usłudze! Ustal z kurierem termin i godzinę oddania czystej garderoby i ciesz się ubraniami wyglądającymi jak nowe. Pranie na telefon to usługa, z której naprawdę warto skorzystać.

Pranie w pralniach kosztuje, nikt tego nie ukrywa. Ale warto. Podliczając koszty prania domowego (pralka ciągnie zarówno prąd, jak i wodę) i dodając do nich koszty straconego czasu i energii, rachunek wychodzi całkiem spory. I biorąc go pod uwagę, porównując z kosztami pralni, która zrobi wszystko dla Ciebie – jest warto.

Korzystając z tego typu usług oszczędzisz czas, który wykorzystać możesz na różne czynności. Pracę, która pozwoli Ci zarobić dodatkowe pieniądze (zwrócą się za koszty usług prania na telefon), przyjemności, jak relaks przy książce czy emocjonującym filmie. Zamiast prania możesz też spędzić czas na spokojnym spotkaniu z rodziną. Bez pośpiechu, bez potykania się o rozstawioną suszarkę z praniem czy bez pikania pralki informującego o zakończonym właśnie praniu. Na praniu na telefon skorzysta cała Twoja rodzina – łatwo, szybko i wygodnie.